PersonRemove: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: ==''' Функція видаляє персону'''== Розділ містить методи, необхідні для видалення персони <br> {| cellspacing="3" cellpadding="0" style="width:100%; clear:both; margin:0.5em auto; background-color:#eaecf0; border:1px solid #c8ccd1;" |- ! style="background:#cdf; padding:0.5em; text-align:left; width:15%" id="fileinfotpl_desc" | Опис | style="background:#fff; padding:0.5em;" | Вид...) |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 55: | Рядок 55: | ||
| PersonID | | PersonID | ||
| Int | | Int | ||
| ID персони з методу </span>[https://wiki.expertsolution.com.ua/index.php?title=GetDiscountCardInfo GetDiscountCardInfo | | ID персони з методу </span>[https://wiki.expertsolution.com.ua/index.php?title=GetDiscountCardInfo GetDiscountCardInfo ]</span> | ||
|- | |||
!style="width:50%; background:#accae4;" scope="row" colspan="4"| * Позначення обов’язкового параметру | !style="width:50%; background:#accae4;" scope="row" colspan="4"| * Позначення обов’язкового параметру | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Поточна версія на 12:33, 17 грудня 2025
Функція видаляє персону
Розділ містить методи, необхідні для видалення персони
| Опис | Видалення персони. |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/PersonRemove |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"PersonID": 5130
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| PersonID | Int | ID персони з методу GetDiscountCardInfo | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true,
"ClientTime": "/Date(1765973820559+0200)/",
"ErrorCode": 0
}
| Типи даних Response | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| Error | String [] | Опис помилки, що виникла | |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|